تجهیزات عمومی

میکسر ها


همزن ها در صنایع مختلف از جمله نفت، پتروشیمی و آب کاربرد گسترده ای دارندو اساس طراحی و ساخت آنها پارامترهای عملکردی مختلفی هستند که در عملیات اختلاط موثر می باشند. شرکت آذر فرتاک سورین تجربه ارزنده ای در ساخت همزن های گل حفاری و دیگر همزنهای مورد کاربرد در صنایع پتروشیمی دارد.


View more details

پمپ سانترفیوژ گل


با توجه به سابقه ی طولانی استفاده از پمپ های سانترفیوژ گل در صنعت نفت، ساخت این تجهیزات نیز به صورت کامل در شرکت ما به عنوان یکی از تولیدات عمومی در جریان می باشد.


View more details

سنترلایزر ها


هدف اولیه از استفاده از سنترلایزرها تسهیل در راندن لوله های کیسینگ تا هر عمق و همچنین در مرکز قرار دادن لوله کیسینگ در داخل چاه می باشد و البته فرآیندهای مانند سیمانکاری را نیز بهبود می بخشد. این قطعات معمولا توسط شرکت های مختلف به شکلهای مختلف تولید می شوند اما مبنای پذیرش همه اشکال آنها مطابقت مشخصات فنری قطعه با معیارهای استاندارد API Spec 10D می باشد. شرکت آذر فرتاک سورین اولین بار سایز های مختلف این قطعه را در سال 93 تولید نمود. و با طراحی دستگاه تست آن بر اساس استاندارد API Spec 10D صحت عملکرد آن مورد تایید بازرسان معتمد شرکت مناطق نفتخیز جنوب رسید.


View more details

هامر یونیون


یونیون های چکشی جهت اتصال لوله ها یا شلنگها به یکدیگر دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات از سه یا چهار قطعه منفصل تشکیل شده اند که بر اساس قطر لوله و فشار کاری با مشخصات مختلف تولید می شوند.


View more details
error: تمامی حقوق متعلق به این شرکت میباشد