داستان ما

شرکت آذر فرتاک سورین پیش از ثبت، به مدت بیش از 12 سال تحت عنوان کارگاه صنعتی در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی فعالیت می نمود و هم اکنون با بازنگری در رویکرد عملیاتی خود، ماموریت خود را تولید تکنولوژی قرار داده است . این مجموعه قصد دارد با ادغام روش‌های نوین طراحی و استفاده از سه عامل خلاقیت، علم و تجربه در بستری از پشتکار و خودباوری، خدمات جدیدی را در عرصه داخلی و خارجی در حوزه ایجاد، بومی سازی و ارتقای فناوری تجهیزات مورد استفاده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع ارائه دهد.
ما بر این باوریم که با استفاده ی بهینه از امکانات، در کنار تیمی متشکل از افراد خلاق و خوش فکر با تخصص های مکمل، می توان به نقطه ای ازتوانایی دست یافت که نه تنها قادر خواهیم بود محصولاتی با کیفیتی به مراتب بهتر ازنمونه های آمریکایی و اروپایی تولید کنیم، بلکه در جهت ارتقای تکنولوژی آنها برای خلق محصولاتی سازگارتر با شرایط کاری ایران گام برداریم. تقریبا ۲ سال می گذرد از روزی که متعهدانه برای حرکت به سمت هدفی یکسان هم پیمان شدیم. در این مدت با دستیابی به درکی عمیقتر از خلع های موجود در صنایع کشور و به خصوص صنعت نفت، دریافتیم که با وجود رقبای قدر در این حوزه، هنوز حفره های بسیاری در این صنعت وجود دارد که با دانش و تخصص ما قابل ترمیم خواهد بود.

اما وجه تمایز ما با رقبایمان

  • در کیفیت تولیدات و محصولاتمان است که در سایه تسلط بر استانداردهایی به دست آمده که همواره با تمام توان، از پیش از تولید تا پس از تحویل، سعی بر رعایت بی کم و کاست الزامات آنها داشته ایم.
  • در قیمت تولیدات و محصولاتمان است که در پرتوی آشنایی کامل به فرآیندهای تولید، حذف واسطه ها و فرآیندهای اضافه و شناخت منابع ارزان و در عین حال با کیفیت، ایجاد شده است.
 
خدمات، تولیدات و محصولات ما به شرکتهایی قابل ارائه است که همواره کیفیت خواسته نخست آنها است. ما ارزش زمان را می دانیم و در مسیر تولید و ارائه خدمات، از اعتماد آنهایی که بهینه سازی سرعت، کیفیت و قیمت را به ما سپرده اند با تمام اعتبار خود پاسداری می کنیم.
قدر زر، زرگر شناسد قدر گوهر، گوهری

چشم انداز :
نقش آفرینی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با بهره گیری از علم و تجربه با محوریت خلاقیت در فضایی مملو از پشتکار و خودباوری

ما نه استخدام شده ایم و نه استخدام می کنیم. ما یک تیم هستیم، یکدل، رفیق و در عین حال جدی و سختکوش که معتقد است
Together Everyone Achieves More
وجود تخصصهای گوناگون در یک تیم بدون شک یکی از مهمترین علل موفقیت آن تیم خواهد بود و ما نیز صمیمانه پذیرای دوستانی خواهیم بود که هم پیمان ما در این مسیر باشند و با افزودن تخصص خود به تیم ما، قدرتی بزرگتر را پدید آورند.
error: تمامی حقوق متعلق به این شرکت میباشد